ADANA  ADIYAMAN  AĞRI  AFYON  AKSARAY  AMASYA  ANKARA  ANTALYA  ARDAHAN  ARTVİN  AYDIN  BALIKESİR  BARTIN  BATMAN  BAYBURT  BOLU  BURDUR  BURSA  BİLECİK  BİNGÖL  BİTLİS  ÇANAKKALE  ÇANKIRI  ÇORUM  DENİZLİ  DİYARBAKIR  DÜZCE  EDİRNE  ELAZIĞ  ERZURUM  ERZİNCAN  ESKİŞEHİR  GAZİANTEP  GÜMÜŞHANE  GİRESUN  HAKKARİ  HATAY  IĞDIR  ISPARTA  KAHRAMANMARAŞ  KARABÜK  KARAMAN  KARS  KASTAMONU  KAYSERİ  KIRIKKALE  KIRKLARELİ  KIRŞEHİR  KOCAELİ  KONYA  KİLİS  KÜTAHYA  MALATYA  MANİSA  MARDİN  MERSİN  MUĞLA  MUŞ  NEVŞEHİR  NİĞDE  ORDU  OSMANİYE  RİZE  SAKARYA  SAMSUN  SİNOP  SİVAS  SİİRT  TEKİRDAĞ  TOKAT  TRABZON  TUNCELİ  UŞAK  VAN  YALOVA  YOZGAT  İSTANBUL  İZMİR  ZONGULDAK  ŞANLIURFA  ŞIRNAK 

 
    

Doç.Dr. Mustafa AKGÜL tarafından Samsun'da yapılan Doğum Günü Konuşması
TBD YK Üyesi Türker GÜLÜM tarafından Samsun'da yapılan konuşma
BASIN AÇIKLAMASI : İnternet, Doğum günün kutlu olsun!

 

İNTERNET HAFTASI BURSA SEMİNER VE FORUMLARI (21.04.2007) TBD Bursa İnternet Haftasını 21.Nisan.2007 tarihinde Bursa Ecza Koop.Salonlarında İnternet Haftası Seminer ve Forumları ile kutluyor.

 

SİNOP İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ LİSELERDE ÜCRETSİZ İNTERNET ERİŞİM STANDI AÇILIŞI (19.04.2007) Sinop İl Telekom Müdürlüğü olarak Sinop Anadolu Lisesinde ücretsiz internet erişim standı açılışı

 

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERİ (SEMİNERLERİ) (19.04.2007) Üniversitemizde bir dizi seminer düzenlenecektir. Seminerlere tüm üniversitemiz davetlidir.

 

ADIYAMAN KAHTA İLÇESİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERİ (19.04.2007)

 

KONFERANS, KAHRAMANMARAŞ (18.04.2007) Bilgisayar Teknolojileri, İnternet ve Tarihi Gelişimi

TÜM DUYURULAR

İnternet Hayatınızı Nasıl Değiştiriyor ?

İş, okul, eğlence, kültür, bireysel gelişim ve günlük yaşamınızı nasıl etkiledi? İş hayatınız ne kadar internete bağlı? Yaşamınız ne kadar internete bağlı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet altyapısını nasıl değerlendiriyorsunuz ?

ADSL uygulamasından memnun musunuz? TT'nin özelleşmesi sonunda fiyat, kalite , çeşitlilik açısından altyapıyı nasıl buluyorsunuz? Kolay, ucuz, güvenli internet için ne yapılmalı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Eğitiminizi Nasıl etkiledi?

Okulunuzda internet kullanıyor musunuz? Derslerde interneti nasıl kullanıyorsunuz? İnternet eğitiminizi ne kadar zenginleştirdi ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

E-devlet uygulamalarından memnun musunuz ?

Hangi e-devlet uygulamalarını kullanıyorsunuz? Ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Hangi yeni uygulamaları istersiniz? Beğenmediginiz uygulama var mı? Neresini beğenmiyorsunuz? Kamu webleri için ne düşünüyorsunuz?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Türkiye İnternetinin öncelikli sorunu nedir ?

Türkiye'de İnterneti büyütmek için ne yapılmalı? Gelişmeyi engeleyen etkenler nelerdir? Altyapı sorunları, rekabet eksikliği, yasal düzenleme eksikliği, örgütlenme eksikliği, siyasal sahiplenme eksikliği, insan gücü mü? Sizce ne yapılmalı?


Yorumları Listele   Yorum Yaz
Kırklareli Edirne Sinop Kastamonu Bartın Ardahan Tekirdağ İstanbul Samsun Zonguldak Artvin Karabük Rize İstanbul Kocaeli Çorum Sakarya Kars Düzce Ordu Trabzon Erzurum Giresun Çanakkale Bolu Çankırı Amasya Tokat Gümüşhane Yalova Ankara Çanakkale Bursa Bayburt Balıkesir Bilecik Sivas Iğdır Kırıkkale Ağrı Eskişehir Yozgat Erzincan Kütahya Kırşehir Muş Van İzmir Manisa Tunceli Bingöl Bitlis Afyon Nevşehir Kayseri Elazığ Konya Malatya Aksaray Van Uşak Diyarbakır Batman Kahramanmaraş Denizli Isparta Adana Siirt Niğde Aydın Adıyaman Hakkari Şanlıurfa Şırnak Burdur Mardin Muğla Osmaniye Karaman Antalya Gaziantep Mersin Kilis Hatay
 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilir veya 0 312 230 53 05 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri