İnternet Eğitiminizi Nasıl etkiledi?

Okulunuzda internet kullanıyor musunuz? Derslerde interneti nasıl kullanıyorsunuz? İnternet eğitiminizi ne kadar zenginleştirdi ?

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 3  > Sonraki >  >> Son >>

19.08.2007 23:36:36 www.sacekimifue.com

Saç ekimi saç ekim Merkezi,merkezleri,Saç ekme,ektirme,saç ekimi(nakli) merkezi,merkezleri,saç dökülmesi(kellik) sebepleri,nedenleri,tedavisi. wwww.sacekimifue.com
 

07.05.2007 10:10:29 neydim

eğitim veriyor mu? ne kadar nasıl ve nerede? Bilgisayarlı kaç okul ve ev var net bilgi var mı elinizde ?
 

19.04.2007 14:20:06 Mert Uşşaklı

Önemli olan zamanı doğru kullanmak. Online oyunlar sayesinde ingilizcem feci gelişti ve derslerim de iyi. En iyisi hafta içi interneti boşverin
 

18.04.2007 20:35:40 niyazi köse

internet tabiki herkeste olduğu gibi beni de kötü etkiledi hele birde knıght yada cs1.6 oynuyorsanız... ödevle alakası olmuor faydalı olmuor eğer ortaoukla gidenler için işe yarar netten ödev indirir yani kötü bişe ama kullanana yararlı..
 

18.04.2007 10:28:33 GANİ ÇAY

performans ödevlerime yardımcı oluyor.insanların işine yarıyor . ama kürşat gib leri kötü amaçlı kullanıyor.
 

18.04.2007 10:27:58 USAME BORAZAN

İNTERNETTE OYUNLAR OYNUYORUZ DERSLERİMİZİ AKSATIYORUZ
 

17.04.2007 10:00:07 nebiarslan

öncelikle şunu belirtmeliyim ki biz okul olarak çok şanslıyız.sitenize gönderilen yorumları okurken üzülerek şunu gördüm ki bazı yüksek okullarda bile hala bilgi teknolojisi sınıfı yok.işte bizim şansımız da bu okulumuz ilköğretim okulu ve tam donanımlı b.t sınıfımız var.ayrıca okulumuzun her sınıfında bilgisayar ve internet bağlantısı var.öğretmen arkadaşlarımız dersin her aşamasında interneti sınıfında bile kullanabiliyor.b.ylelikle araç ve kaynak zenginliğini yakalamış oluyoruz.
 

16.04.2007 15:45:45 ARZU DERELİ

Öncelikli olarak internet hayatımızın bir parçası olmuş durumda ancak Selçuk Üniversitesi Karaman İ.İ.B.F öğrencisi olarak bu imkanlardan yararlanamıyoruz.Çünkü fakültemizde öğrencilerin yararlanabileceği bir bilgisayar labaratuvarımız yok.Bundan rahatsız olduğum için bir proje hazırlığındayım.Öğrencilerin bilgi erişiminden yararlanacağı bir bilgisayar merkezi kurmak istiyorum .Bu adımı atarak internet haftasında bulunduğumuz bu dönemde yardım ve destek bekliyorum.Bu yoruma cvp bekliyorum
 

16.04.2007 12:47:57 BURTAY ÇETİN

Ödev araştırmak için çok kullanışlı bir şeydir.Aradığınız her şeyi bir tuşla önünüze getiriyorsunuz.İnsanlar interneti böyle güzel ve yarayışlı bir şekilde kullanmaları gerekir...
 

16.04.2007 12:24:28 ŞEVKET ÖZDAN

Internet; ülkemizde çok kısa bir zaman aralığında hızlı bir şekilde yaygınlaştı. Bilgisayarların artık her eve girmesiyle de internet vazgeçilmez günlük alışkanlıklar arasında en başa ismini yazdırdı. Ancak ülkemizde teknoloji sömürgenliğinin ve bilinçsiz tüketim alışkanlığının olmasından dolayı; evlerdeki bilgisayarlar oyun makinesi , internet ise chat ve oyun evi haline geldi. Bundaki en büyük etken EĞİTİMSİZLİK ve bilgi - kaynak paylaşımının olmamasıdır. (devamı var)
 


  Yorum Yaz

FORUM KULLANIM KURALLARI:
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilir veya 0 312 230 53 05 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri