E-devlet uygulamalarından memnun musunuz ?

Hangi e-devlet uygulamalarını kullanıyorsunuz? Ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Hangi yeni uygulamaları istersiniz? Beğenmediginiz uygulama var mı? Neresini beğenmiyorsunuz? Kamu webleri için ne düşünüyorsunuz?

 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>

19.08.2007 23:41:49 saç dökülmesi

Saç Dökülmesi erkek ve kadınlar da kellik doğal bitkisel ve ilaç tedavileri önleme yöntemleri,sakal ve kaş dökülmeleri.
 

22.04.2007 01:04:07 İsmail Türk

e-devlet kullanımı bütün Resmi kurumlarda olmalı artık gereksiz yazışmalara ve kağıt israfına son verilmelidir.Bir de sorum olacak maaş ödemeleri ne zaman tam otomasyona geçecek.
 

13.04.2007 16:55:18 H. Oğuz

Eğer bütün Türk HALKI ile ilgili bu kadar `kolay ulaşılabilir` ve dolayısıyla önemli bilginin İÇ ve DIŞ güvenliği sağlanabilecekse, tabi ki memnunuz... Fakat; genel anlamda toplum hayatımızda pek de somut etkisini göremiyoruz/yada reklamı bunu insanlara hissettiremiyor!
 

10.04.2007 10:31:15 ömer karaca

E-devlet uygulamasına çok hızlı geçildi. En önemlisi güvenlik bu süreçte göz ardı edildiği kansındayım. Bu ileride epeeyce problem çıkartabilir.
 

10.04.2007 09:35:30 burak uslu

e-devletten memnunuz
 

09.04.2007 13:50:38 FEVZİ TEMİZ

cok iyi bir sistem ancak duyurular bazen gecikiyor
 

05.04.2007 21:24:50 M.DENİZ EŞARP

M.DENİZ EŞARP AİLESİ olarak e-devlet hizmetlerinden memnunuz ve gelişmesinden yanayız. www.mdenizesarp.com mdeniz@mdenizesarp.com
 

03.04.2007 11:31:10 ender kaya

simdi girdiğim bu siteye teşekkür eder.internet haftanızı kutlarım.
 

28.03.2007 11:55:12 İbrahim TAMTÜRK

e-devlet uygulamalarından memnunuz fakat e-memur uygulamalarından memnun değiliz. Kurumlar merkezden teknolojik imkanları sonuna kadar kullanmaya çalışıyor ama taşrada çalışan memura eğitim ve kullanılan teknoloji hakkında bilgi verilmiyor. devleti e-devlet yapıyorsak, memurlarıda e-memur yapmalıyız.
 


  Yorum Yaz

FORUM KULLANIM KURALLARI:
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilir veya 0 312 230 53 05 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri