Türkiye İnterneti 12 nisanda 15. yılını doldurmuş olacak. Türkiye İnternet Kamuoyunu, 7-20 Nisan'da gerçekleşecek 11. İnternet Haftasını, tüm ülkede İnternete verdiğimiz öneme yakışır bir şekilde; interneti savunmaya, interneti konuşmaya ve bu doğum gününü kutlamaya çağırıyoruz. Tüm kesimlerden, Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Çiftci Birlikleri, Ziraat Odaları, Mühendis Odaları, Barolar, Tabib Odaları, Bankalar Birliği, Noterler Birliği, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, İnternet Cafeler, Okullar, Kaymakamlıklar, Valilikler, Bakanlıklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet şirketleri, Bilişim/Bilgi/İletişim STK'ları, Demokratik Kitle Örgütleri, Bilişim Klüpleri, Tüm Medya Kuruluşlarını, Bireyleri bu İnternet Haftasını tüm ülkeyi saran bir İnternet Şenliğine, Bilgi Toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir İnternet ve Bilişim Fırtınasına döndürmeye çağırıyoruz.
Aktif Katılım Çağrısı tüm metni için tıklayınız...

ADANA  ADIYAMAN  AĞRI  AFYON  AKSARAY  AMASYA  ANKARA  ANTALYA  ARDAHAN  ARTVİN  AYDIN  BALIKESİR  BARTIN  BATMAN  BAYBURT  BOLU  BURDUR  BURSA  BİLECİK  BİNGÖL  BİTLİS  ÇANAKKALE  ÇANKIRI  ÇORUM  DENİZLİ  DİYARBAKIR  DÜZCE  EDİRNE  ELAZIĞ  ERZURUM  ERZİNCAN  ESKİŞEHİR  GAZİANTEP  GÜMÜŞHANE  GİRESUN  HAKKARİ  HATAY  IĞDIR  ISPARTA  KAHRAMANMARAŞ  KARABÜK  KARAMAN  KARS  KASTAMONU  KAYSERİ  KIRIKKALE  KIRKLARELİ  KIRŞEHİR  KOCAELİ  KONYA  KİLİS  KÜTAHYA  MALATYA  MANİSA  MARDİN  MERSİN  MUĞLA  MUŞ  NEVŞEHİR  NİĞDE  ORDU  OSMANİYE  RİZE  SAKARYA  SAMSUN  SİNOP  SİVAS  SİİRT  TEKİRDAĞ  TOKAT  TRABZON  TUNCELİ  UŞAK  VAN  YALOVA  YOZGAT  İSTANBUL  İZMİR  ZONGULDAK  ŞANLIURFA  ŞIRNAK 

 

   
   

 

İNTERNETİN 15 YAŞ GÜNÜ KUTLANIYOR! (28.04.2008) Bilişim Sivil toplum kuruluşları platformu İnternetin Türkiye’ye gelişinin 15. yılında tüm ülkede İnternet Haftası olarak kutluyor.

 

AÇILIŞ KONUŞMASI (28.04.2008) İnternet Yaşamdır !

 

HER YIL YÜZ BİNLERCE AĞAÇ KURTARIYORUZ (28.04.2008) Türk Telekom Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek Elektronik Fatura dönemini başlattı.Kdz.Ereğli Telekom Müdürlüğü'nde Danışman Meral DOĞAN Projenin önemini kurum personeline anlatarak, Ağaçlarımız Bizim Olsun dedi.

 

KARADENİZ EREĞLİ’DE TTNET WİFİ KABLOSUZ İNTERNET TANITIMI. (28.04.2008) Kdz. Ereğli Telekom Müdürlüğü personeli Meral DOĞAN ve Bilal KAYACAN TTNet WiFi Kablosuz İnternet servisi hakkında bilgilendirmede bulundu ve hedeflerinin şehrimizin göz bebeği olan Sahil Bulvarımızın tamamının kapsama alanı içine alınması olduğunu belirttiler.

 

ANKARA TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜ (25.04.2008) YENİŞEHİR,ULUS,Y.MAHALLE,İNCESU,B.EVLER,DİKMEN,POLATLI VE SİNCAN TELEKOM MÜDÜRLÜKLERİNDE ETKİNLİK BOYUNCA MÜŞTERİLERİMİZ ÜCRETSİZ İNTERNET KULLANIMI İÇİN STAND KURULMUŞTUR.

TÜM DUYURULAR

İnternet Şirketinizi ve Profesyonel Hayatınızı nasıl etkiledi?

İş yeriniz ve profesyonel hayatınız İnternete ne kadar bağlı ? Çalışma hayatınız nasıl değişiyor?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet Günlük Yaşamınızı nasıl etkiliyor?

İş, kültür, eğlence, okul ve bireysel gelişim ve günlük yaşamınızı nasıl etkiledi? Yaşamınız ne kadar İnterneye bağlı ? İnternet olmazsa, ne değişir ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternetde Yasaklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

youtube, geocities, wordpress ve alibaba.com'un yasaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz ? Zararlı içeriğe kim karar vermeli: devlet mi, yurttaş mı? Özgürlük ve güvenlik dengesi nasıl kurulmalı? "Ulusal güvenli İnternet" fikrine nasıl yaklaşırsınız ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet altyapısını nasıl değerlendiriyorsunuz ?

ADSL uygulamasından memnun musunuz? KabloNet, Wi-Fi, WiMax, ve 3G hakkında ne düşünüyorsunuz ?TT\'nin özelleşmesi sonunda fiyat, kalite , çeşitlilik açısından altyapıyı nasıl buluyorsunuz? Teleom ve İnternet sektörününfrki serbesleşmeden memnunmusunuz ?Kolay, ucuz, güvenli internet için ne yapılmalı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Eğitiminizi Nasıl etkiledi?

Okulunuzdaki İnternetden memnunmusunuz? Eğitici olarak interneti, dersi zenginleştirici olarak kullanıyormusnuz ? Derslerde hangi araçları kullanıyorsunuz ? İnternet eğitim yaşamınıza ne kattı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

e-kurum ve e-devlet

Şirket, STK ve kurum olarak e-devlet hizmetlerinden memnunmusunuz? Hangilerini kullanıyorsunuz? Neye öncelik verilmesini istersiniz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

e-birey ve e-devlet

Yurttaş olarak e-devlet uygulamalarından memnunmusunuz ? Hangi bireysel hizmetleri kullanıyorsunuz ? Neyin gelişmesini istersiniz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Bilgi Toplumu ve Türkiye

Türkiye\'nin bir bilgi toplumu stratejisi ve eylem planı olduğunu biliyormuydunuz ? Hiç www.bilgitoplumu.gov.tr\'ye bağlandınız mı? Strateji ve eylem planı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Türkiye\'yi Bilgi Toplumuna dönüştürmek için ne yapılmalı ? Nasıl bir örgütlenme gerekir?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet ve Demokrasi

Demokrasimizi geliştirmek için İnterneti nasıl kullanabiliriz? Siyasal kadrolar İnterneti nasıl algılıyor ve kullanıyor? Sivil Toplum Kuruluşları ne yapabilir? Saydamlığı ve katılımcılığı nasıl sağlarız ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz
Kırklareli Edirne Sinop Kastamonu Bartın Ardahan Tekirdağ İstanbul Samsun Zonguldak Artvin Karabük Rize İstanbul Kocaeli Çorum Sakarya Kars Düzce Ordu Trabzon Erzurum Giresun Çanakkale Bolu Çankırı Amasya Tokat Gümüşhane Yalova Ankara Çanakkale Bursa Bayburt Balıkesir Bilecik Sivas Iğdır Kırıkkale Ağrı Eskişehir Yozgat Erzincan Kütahya Kırşehir Muş Van İzmir Manisa Tunceli Bingöl Bitlis Afyon Nevşehir Kayseri Elazığ Konya Malatya Aksaray Van Uşak Diyarbakır Batman Kahramanmaraş Denizli Isparta Adana Siirt Niğde Aydın Adıyaman Hakkari Şanlıurfa Şırnak Burdur Mardin Muğla Osmaniye Karaman Antalya Gaziantep Mersin Kilis Hatay
 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilir veya 0 312 436 02 60 (Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.) numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri