TUNCELÄ° İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
INTERNET BİLGİTOPLUMU VE TÜRKİYE DOÇ.DR. MUSTAFA AKGUL

10.04.2008

YER: DÜZCE UNİVERSİTESİ SAAT 10.30

 
ONLİNE KONFERANS: İNTERNETİN KULLANICI TOPLULUKLARI OLUŞUMUNDAKİ ROLÜNE ELEŞTİREL BAKIŞLAR

15.04.2008

YER: HTTP://WWW.ROVİSS.COM/TOPLANTİ/AU_NİSAN08

16:00

19:00

İNTERNETİN KULLANICI TOPLULUKLARI OLUŞUMUNDAKİ ROLÜNE ELEŞTİREL BAKIŞLAR
roviss.com Mail listesine kayıtlı, uygun şartları(12+ yaş) taşıyan Adobe Users üyeleri

 
SEMİNER: İNTERNET VE TİCARİ REKLAM EDİNME/YAYINLAMA TEKNİKLERİ.

16.04.2008

YER: ELAZIĞ 50. YIL İLKÖĞRETİM OKULU. ÇOK AMAÇLI SALON

14:00

16:00

SEMİNER: İNTERNET VE TİCARİ REKLAM EDİNME/YAYINLAMA TEKNİKLERİ.
7. Sınıf Öğrencileri

 
YARIŞMA: DOMAİN+HOST ÖDÜLLÜ WEB SİTESİ YARIŞMASI(MAHALLİ)

20.04.2008

YER: İLİMİZ(ELAZIĞ) İLKÖĞRETİM ÇAĞINDAKİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK OLARAK DOMAİN+HOST ÖDÜLLÜ WEB SİTESİ YARIŞMASI(MAHALLİ) DÜZENLENECEKTİR.(YARIŞMA DUYURUSU VE ŞARTNAME İÇİN İLGİLİ TARİHTE BKZ: HTTP://WWW.ROVİSS.COM/YARİSMA/WS_NİSAN08)

YARIŞMA: DOMAİN+HOST ÖDÜLLÜ WEB SİTESİ YARIŞMASI(MAHALLİ) 20.04.2008
Elazığ İli İlköğretim çağı Öğrencileri. (Yarışma Duyurusu ve Şartname için ilgili tarihte bkz: http://www.roviss.com/yarisma/WS_Nisan08)


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilir veya 0 312 436 02 60 (Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.) numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri