Türkiye İnterneti 12 nisanda 16. yılını doldurmuş olacak. Türkiye İnternet Kamuoyunu, 6-21 Nisan'da gerçekleşecek 12. İnternet Haftasını, tüm ülkede İnternete verdiğimiz öneme yakışır bir şekilde; interneti savunmaya, interneti konuşmaya ve bu doğum gününü kutlamaya çağırıyoruz. Tüm kesimlerden, Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Çiftci Birlikleri, Ziraat Odaları, Mühendis Odaları, Barolar, Tabib Odaları, Bankalar Birliği, Noterler Birliği, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, İnternet Cafeler, Okullar, Kaymakamlıklar, Valilikler, Bakanlıklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet şirketleri, Bilişim/Bilgi/İletişim STK'ları, Demokratik Kitle Örgütleri, Bilişim Klüpleri, Tüm Medya Kuruluşlarını, Bireyleri bu İnternet Haftasını tüm ülkeyi saran bir İnternet Şenliğine, Bilgi Toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir İnternet ve Bilişim Fırtınasına döndürmeye çağırıyoruz.
Aktif Katılım Çağrısı tüm metni için tıklayınız...

ADANA  ADIYAMAN  AĞRI  AFYON  AKSARAY  AMASYA  ANKARA  ANTALYA  ARDAHAN  ARTVİN  AYDIN  BALIKESİR  BARTIN  BATMAN  BAYBURT  BOLU  BURDUR  BURSA  BİLECİK  BİNGÖL  BİTLİS  ÇANAKKALE  ÇANKIRI  ÇORUM  DENİZLİ  DİYARBAKIR  DÜZCE  EDİRNE  ELAZIĞ  ERZURUM  ERZİNCAN  ESKİŞEHİR  GAZİANTEP  GÜMÜŞHANE  GİRESUN  HAKKARİ  HATAY  IĞDIR  ISPARTA  KAHRAMANMARAŞ  KARABÜK  KARAMAN  KARS  KASTAMONU  KAYSERİ  KIRIKKALE  KIRKLARELİ  KIRŞEHİR  KOCAELİ  KONYA  KİLİS  KÜTAHYA  MALATYA  MANİSA  MARDİN  MERSİN  MUĞLA  MUŞ  NEVŞEHİR  NİĞDE  ORDU  OSMANİYE  RİZE  SAKARYA  SAMSUN  SİNOP  SİVAS  SİİRT  TEKİRDAĞ  TOKAT  TRABZON  TUNCELİ  UŞAK  VAN  YALOVA  YOZGAT  İSTANBUL  İZMİR  ZONGULDAK  ŞANLIURFA  ŞIRNAK 

 

     

 

KARADENİZ EREĞLİ GAZİ İLKÖĞRETİM OKULUNDA İNTERNET HAFTASI KUTLAMALARI (29.04.2009) Bu yıl İnternet Haftasının 16. yılı Karadeniz Ereğli Gazi İlköğretim Okulunda bir dizi etkinlikle kutlandı.

 

ZONGULDAK İLİ İLK GENİŞ BANT ADSL MÜŞTERİMİZ (22.04.2009) Zonguldak Valimiz Sn. Erdal ATA, ilimizde Türk Telekomun, ilk ADSl müşterisi Final Dergisi Dershaneleri Karadeniz Ereğli Yönetim Temsilcisi Sn. Recep VURAL Beye yapılan törenle şiltini takdim etti.

 

İNTERNET TANITIM SEMİNERİ (21.04.2009) Bingöl Üniversitesi&Bingöl İl Telekom Müdürülüğü İnternet Altyapısı ve Bilgi güvenliği semineri

 

TÜRK TELEKOM, AĞAÇ DİKİMLERİNE ZONGULDAK İLE DEVAM EDİYOR (20.04.2009) e-fatura projesi kapsamında Türkiye’yi ağaçlandırmayı hedefleyen Türk Telekom, bir yıl içinde 81 ilde toplam 100.000 ağaç dikecek

 

TÜRK TELEKOM VE İNTERNET GÜNLERİ (20.04.2009) İnternet Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Karadeniz Ereğli’de İnternet kültürünü yaymak, İnternet bilincini yaratmak ve Türk Telekom’un internet üzerine olan sosyal sorumluluk projelerini tanıtmak amacıyla, Ereylin Alışveriş Merkezinde Türk Telekom ve İnternet Günleri organizasyonu gerçekleştirilmiştir.

TÜM DUYURULAR

E-devlet Kapısını Kullandınız mı?

turkiye.gov.tr adresindeki " kapı " yı kullandınız mı? Şifre, mobil imza ve e-imza 'dan birini kullandınız mı? Nasıl buldunuz? Başka ne tür servisler eklenmesini istersiniz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet ve Demokrasi

Siyasal Katılımı artırmak, saydamlığı artırmak, yolsuzluğu önlemek için İnterneti nasıl kullanabiliriz ? Kurumlarda (STK, İş dünyası, partiler ve devlet) demokrasiyi kullanmak için İnternet nasıl yardımcı olabilir? Demokrasimiz geliştirmek için ne yapmalı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Eğitiminizi Nasıl Etkiliyor?

Okulunuzdaki internet bağlantısı ve hizmetlerinden memnun musunuz? İnternet kaynaklarından yararlanıyor musunuz? Hiç açık ders kaynaklarını kullandınız mı?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet Yasakları Hakkında Ne düşünüyorsunuz ?

youtube, geocities, wordpress ve alibaba.com\un yasaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz ? Zararlı içeriğe kim karar vermeli: devlet mi, yurttaş mı? Özgürlük ve güvenlik dengesi nasıl kurulmalı? İnternet Yasaklar ne kadar etkili ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Altyapı ve Serbestleşme

Mevcut altyapıdan memnunmusunuz? İstedğiniz kapasiteyi alabiliyormsunuz? Kablonet, Wi-Fi, Wi-Max, 3G, Uydu gibi alternatif için ne düşünüyormusunuz? Rekabetden memnun musunuz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Bilgi Toplumu Stratejisi ve Eylem Planı

Hic bilgitoplumu.gov.tr ye girdiniz mi? Türkiyenin Bilgi Toplumu strateji ve Eylem planı hakkında bir sey biliyormusunuz? Nasıl bir örgütlenme gerekir? Sizce, Türkiye Bilgi Toplumu olmak için ne yapmalı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet Servis ve Hizmetleri

Internet ile ilgili Hizmetlerden yana Sektöre yönelik şikayetleriniz var mı ? Sizce Alan Adı Tescili, Web Tasarımı, Web Sitesi Barındırma gibi konularda bir düzenleme ihtiyacı var mı ? Rekabetin Düzeyini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz
Kırklareli Edirne Sinop Kastamonu Bartın Ardahan Tekirdağ İstanbul Samsun Zonguldak Artvin Karabük Rize İstanbul Kocaeli Çorum Sakarya Kars Düzce Ordu Trabzon Erzurum Giresun Çanakkale Bolu Çankırı Amasya Tokat Gümüşhane Yalova Ankara Çanakkale Bursa Bayburt Balıkesir Bilecik Sivas Iğdır Kırıkkale Ağrı Eskişehir Yozgat Erzincan Kütahya Kırşehir Muş Van İzmir Manisa Tunceli Bingöl Bitlis Afyon Nevşehir Kayseri Elazığ Konya Malatya Aksaray Van Uşak Diyarbakır Batman Kahramanmaraş Denizli Isparta Adana Siirt Niğde Aydın Adıyaman Hakkari Şanlıurfa Şırnak Burdur Mardin Muğla Osmaniye Karaman Antalya Gaziantep Mersin Kilis Hatay
 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri