ADANA İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
4096/1024 KBPS ADSL ÜCRETSİZ İNTERNET ERİŞİMİ HAFTA İÇİ 08:00-18:00 ( İNTERNET HAFTASI BOYUNCA)

00.00.0000

YER: MAHFESIĞMAZ-SEYHAN-CEYHAN-YÜREĞİR TELEKOM MÜDÜRLÜKLERİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SALONU- ADANA İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜÖZEL DEVRELER UZMANLIĞI MÜŞTERİ HİZMETLERİ SALONU

 
ÜLKEMİZDE İNTERNETİN KULLANIM VE YAYGINLAŞTIRILMASINDA TÜRK TELEKOM'UN KATKILARI VE İNTERNET SUNUMU

06.04.2009

YER: ÇATALAN ÇOK PROGRAMLI LİSE ÇATALAN KÖYÜ/KARAİSALI SAAT:10:00

 
GLOBAL KRİZDE ESNAFA İNTERNET FIRSATLARI BİLGİLENDİRME SUNUMU

07.04.2009

YER: ADANA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SAAT: 15:00

 
ANADOLU İLETİŞİM MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİ GRUBUNUN İNTERNET ALT YAPISINA ZİYARETİ VE TANITIM

08.04.2009

YER: CEMALPAŞA TÜRK TELEKOM HİZMET BİNASI


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri