AFYON İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
“İNTERNETE MERHABA” AÇILIŞ KONUŞMASI PROF. DR. BELKIS ÖZKARA (REKTÖR YARDIMCISI, FEN-EDEBİYAT FAK. DEKANI) “İNTERNETİ NASIL ANLAMALIYIZ?” YRD. DOÇ. DR. İSMAİL HAKKI NAKİLCİOĞLU (GÜZEL SANATLAR FAK. ÖĞRETİM ÜYESİ - TB

22.04.2009

YER: AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ANS KAMPÜSÜ 3. EĞİTİM BLOĞU PROF. DR. SABRİ BEKTÖRE SALONU

29/04

29/04

PANEL: “16. YILINDA TÜRKİYE İNTERNETİ”
Konuşmacılar: Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı NAKİLCİOĞLU (Güzel Sanatlar Fak. Öğretim Üyesi - TBD İl Temsilcisi) Yrd. Doç. Dr. Levent ÇELİK (Eğitim Fakültesi) Yrd. Doç. Dr. Uçman ERGÜN (Teknik Eğitim Fakültesi) Öğr. Grv. Mahmut KANTAR (Enfo

29/04

29/04

“THE COMPUTER İS PERSONEL AGAİN”
Hewlett Packard (HP Türkiye)

29/04

29/04

“VİRÜSLERDEN KORKMAYIN”
Panda Software Türkiye

30/04

30/04

“GRAFİK DÜNYASI”
Ceyhun AKGÜN (Eğitimci, Editör, Grafik Tasarımcı)

30/04

30/04

“PHOTOSHOP’U NASIL BİLİRSİNİZ?”
Hüseyin USTA (Photoshop Magazin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni)

30/04

30/04

“GÖRÜNTÜLÜ İLETİŞİM”
Çetin DERİNÖZ (Türk Telekom Müşteri İlişkileri Uzmanı)


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri