Türkiye Interneti 12 nisanda 17. yilini doldurmus olacak. Türkiye Internet Kamuoyunu, 5-18 Nisan'da gerçeklesecek 13. Internet Haftasini, tüm ülkede Internete verdigimiz öneme yakisir bir sekilde; interneti savunmaya, interneti konusmaya ve bu dogum gününü kutlamaya çagiriyoruz. Tüm kesimlerden, Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odalari, Çiftci Birlikleri, Ziraat Odalari, Mühendis Odalari, Barolar, Tabib Odalari, Bankalar Birligi, Noterler Birligi, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, Internet Cafeler, Okullar, Kaymakamliklar, Valilikler, Bakanliklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet sirketleri, Bilisim/Bilgi/Iletisim STK'lari, Demokratik Kitle Örgütleri, Bilisim Klüpleri, Tüm Medya Kuruluslarini, Bireyleri bu Internet Haftasini tüm ülkeyi saran bir Internet Senligine, Bilgi Toplumu, e-dönüsüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarinin genis kitlelerle tanistirildigi bir Internet ve Bilisim Firtinasina döndürmeye çagiriyoruz.
Aktif Katilim Çagrisi tüm metni için tiklayiniz...

ADANA  ADIYAMAN  AĞRI  AFYON  AKSARAY  AMASYA  ANKARA  ANTALYA  ARDAHAN  ARTVİN  AYDIN  BALIKESİR  BARTIN  BATMAN  BAYBURT  BOLU  BURDUR  BURSA  BİLECİK  BİNGÖL  BİTLİS  ÇANAKKALE  ÇANKIRI  ÇORUM  DENİZLİ  DİYARBAKIR  DÜZCE  EDİRNE  ELAZIĞ  ERZURUM  ERZİNCAN  ESKİŞEHİR  GAZİANTEP  GÜMÜŞHANE  GİRESUN  HAKKARİ  HATAY  IĞDIR  ISPARTA  KAHRAMANMARAŞ  KARABÜK  KARAMAN  KARS  KASTAMONU  KAYSERİ  KIRIKKALE  KIRKLARELİ  KIRŞEHİR  KOCAELİ  KONYA  KİLİS  KÜTAHYA  MALATYA  MANİSA  MARDİN  MERSİN  MUĞLA  MUŞ  NEVŞEHİR  NİĞDE  ORDU  OSMANİYE  RİZE  SAKARYA  SAMSUN  SİNOP  SİVAS  SİİRT  TEKİRDAĞ  TOKAT  TRABZON  TUNCELİ  UŞAK  VAN  YALOVA  YOZGAT  İSTANBUL  İZMİR  ZONGULDAK  ŞANLIURFA  ŞIRNAK 

 
 
   

 

TTNET İL ETKİNLİKLERİ (18.04.2010) Zonguldak İl Telekom Müdürlüğü ve TTNET tarafından organize edilen ve Zonguldak ilinde internet kullanımının yaygınlsştırılmasını amaçlyan etkinlikler başlamıştır

 

UZAKTAN EĞİTİM VE E-ÖĞRENME (15.04.2010) Bil. Uzm. Murat KOCA

 

TÜRKİYE DE İNTERNETİN TARİHİ SÜRECİ VE HAKKARİ DEKİ DURUMU (15.04.2010) EMO HAKKARİ İL TEMSİLCİSİ İBRAHİM HALİL ALÇİÇEK

 

İNTERNET VE BİLİMSEL BİLGİYE ERİŞİM (14.04.2010) Her bulduğumuz bilgi, bilimsel bilgi midir?

 

YOZGAT BİLİŞİM ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR (12.04.2010) Yozgat Bilişim Etkinlikleri VIII Açılış Programı

TÜM DUYURULAR

Sosyal Ağlara Üye Oldunuz mu?

Hangilerine ? Nasıl kullanıyorsunuz? Kaç kişilik bir ağınız var ? Üye değilseniz niye ? Kendi blogunuz/webiniz var mı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

E-devlet Kapısına Üye oldunuz mu?

Üye oldunuzsa nasıl? Sifre, e-imza , mobil imzadan hangisini kullanıyorsunuz ? Hangi uygulamaları kullandınız ? Ne sıklıkla kullanıyorsunuz ? Neyin eklenmesini isterdiniz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Yasakları hakkında Ne düşünüyorsunuz ?

Yasaklara nasıl yaklaşıyorsunuz ? Sizi ne kadar etkiledi ? Yasaklar konusunda ne yapılmalı ? Sivil Toplumun görevi ne olmalıdır ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Yaşamınızı Nasıl Değiştirdi ?

Kaç yıldır internet kullanıyorsunuz? Yaşamnızı nasıl etkiledi ? İnterneti nerede , nasıl kullanıyorsunuz ? İşinizi nasıl etkiledi ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Türkiye İnterneti için Ne Yapılmalı ?

Türkiye İnternetinin gelişmesiden menunun musunuz? Nasıl önünü açabiliriz? En kritik konu nedir ? Neler yapılmalı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet ve Demokrasi?

Siyasal Katılımı artırmak, saydamlığı artırmak, yolsuzluğu önlemek için İnterneti nasıl kullanabiliriz ? Kurumlarda (STK, İş dünyası, partiler ve devlet) demokrasiyi kullanmak için İnternet nasıl yardımcı olabilir? Demokrasimiz geliştirmek için ne yapmalı ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Eğitiminizi Nasıl Etkiliyor?

Okulunuzdaki internet bağlantısı ve hizmetlerinden memnun musunuz? İnternet kaynaklarından yararlanıyor musunuz? Hiç açık ders kaynaklarını kullandınız mı? Okulnuzda hiç açık kaynak eğitim yazılımı kullanıyormusunuz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

3G, Altyapı ve Serbestleşme

3G kullanıyor musunuz ? Mevcut altyapıdan memnun musunuz? İstediğiniz kapasiteyi alabiliyor musunuz? Kablonet, Wi-Fi, Wi-Max, 3G, Uydu gibi alternatifler için ne düşünüyormusunuz? Rekabetden memnun musunuz ? Türkiye Telekom Sektörünü Rekabetçi buluyormusunuz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz
Kirklareli Edirne Sinop Kastamonu Bartin Ardahan Tekirdag Istanbul Samsun Zonguldak Artvin Karabük Rize Istanbul Kocaeli Çorum Sakarya Kars Düzce Ordu Trabzon Erzurum Giresun Çanakkale Bolu Çankiri Amasya Tokat Gümüshane Yalova Ankara Çanakkale Bursa Bayburt Balikesir Bilecik Sivas Igdir Kirikkale Agri Eskisehir Yozgat Erzincan Kütahya Kirsehir Mus Van Izmir Manisa Tunceli Bingöl Bitlis Afyon Nevsehir Kayseri Elazig Konya Malatya Aksaray Van Usak Diyarbakir Batman Kahramanmaras Denizli Isparta Adana Siirt Nigde Aydin Adiyaman Hakkari Sanliurfa Sirnak Burdur Mardin Mugla Osmaniye Karaman Antalya Gaziantep Mersin Kilis Hatay
 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:
Web Adresi :

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri