Türkiye İnterneti 12 nisanda 19. yılını doldurmuş olacak. Türkiye İnternet Kamuoyunu, 9-22 Nisan'da gerçekleşecek 15. İnternet Haftasını, tüm ülkede internete verdiğimiz öneme yakışır bir şekilde; interneti savunmaya, interneti konuşmaya ve bu doğum gününü kutlamaya çağırıyoruz. Tüm kesimlerden; Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Çiftçi Birlikleri, Ziraat Odaları, Mühendis Odaları, Barolar, Tabip Odaları, Bankalar Birliği, Noterler Birliği, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, İnternet Cafeler, Okullar, Kaymakamlıklar, Valilikler, Bakanlıklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet şirketleri, Bilişim/Bilgi/İletişim STK'ları, Demokratik Kitle Örgütleri, Bilişim Klüpleri, Tüm Medya Kuruluşlarını, Bireyleri bu İnternet Haftasını tüm ülkeyi saran bir İnternet Şenliğine, Bilgi Toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir İnternet ve Bilişim Fırtınasına döndürmeye çağırıyoruz.
Aktif Katilim Çagrisi tüm metni için tiklayiniz...

AĞRI  ADANA  ADIYAMAN  AFYON  AKSARAY  AMASYA  ANKARA  ANTALYA  ARDAHAN  ARTVİN  AYDIN  ŞANLIURFA  ŞIRNAK  İSTANBUL  İZMİR  ÇANAKKALE  ÇANKIRI  ÇORUM  BALIKESİR  BARTIN  BATMAN  BAYBURT  BİLECİK  BİNGÖL  BİTLİS  BOLU  BURDUR  BURSA  DİYARBAKIR  DÜZCE  DENİZLİ  EDİRNE  ELAZIĞ  ERZİNCAN  ERZURUM  ESKİŞEHİR  GAZİANTEP  GİRESUN  GÜMÜŞHANE  HAKKARİ  HATAY  IĞDIR  ISPARTA  KAHRAMANMARAŞ  KARABÜK  KARAMAN  KARS  KASTAMONU  KAYSERİ  KİLİS  KÜTAHYA  KIRŞEHİR  KIRIKKALE  KIRKLARELİ  KOCAELİ  KONYA  MALATYA  MANİSA  MARDİN  MERSİN  MUŞ  MUĞLA  NİĞDE  NEVŞEHİR  ORDU  OSMANİYE  RİZE  SAKARYA  SAMSUN  SİİRT  SİNOP  SİVAS  TEKİRDAĞ  TOKAT  TRABZON  TUNCELİ  UŞAK  VAN  YALOVA  YOZGAT  ZONGULDAK 

 
         
;

 

"SOSYAL MEDYA VE ERİŞİM RİSKLERİ" SEMİNERİ (SAMSUN) (18.04.2012) İnternet Haftası nedeniyle Samsun'da Sosyal Medya kullanıcılarına yönelik "Sosyal Medya ve Erişim Riskleri" konularında sunum gerçekleştirilecektir.

 

V. MANİSA WEB TASARIM YARISMASI ÖDÜL TÖRENİ (17.04.2012) "Hayalindeki Meslegi Anlat" 14 Nisan 2012 CBU Suleyman Demirel Kulur Merkezi Saat: 13:30

 

TBMM BİLİŞİM VE INTERNET SERGİSİ GÜNLERİNE DAVET (11.04.2012) Türkiye İnterneti, 12 Nisanda 19. yılını doldurmuş olacaktır. İçinde bulunduğumuz İnternet Haftası münasebetiyle, tüm Ülkede İnternete verdiğimiz öneme yakışır bir şekilde; sizleri İnterneti anlamaya, anlatmaya ve bu doğum gününü kutlamaya çağırıyoruz.

 

KAPADOKYA TEMALı WEB SAYFASı YARışMASı SONUçLARı BELLİ OLDU. (10.04.2012) Nevşehir Kız Teknik Lisesinden katılan yarışmacımız birinci oldu. Nevşehir Üniversitesi İİBF ve Nevşehir MYO 'dan katılan öğrencilerimiz ise ikinci ve üçüncülükleri aldı.

 

INTERNET HAFTASİ FACEBOOK SAYFASİ (10.04.2012) http://www.facebook.com/InternetHaftasi

TÜM DUYURULAR

Internet Egitimizi Nasil Etkiliyor?

Okulunuzun internet baglantisindan memnun musunuz? Derslerde internetden ne kadar yararlaniyorsunuz? Sosyal Aglarla ders kapsaminda bir baglantiniz var mi?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Sosyal Aglar

Kac Sosyal Aga uyesiniz? Ne kadar vakit harciyorsunuz? Ders, is, örgütlenme icin kullaniyormusunuz?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet Yasaklari ve Sansür

Internet Yasaklar? hakkinda ne dusunuyorsun? Seni ne kadar etkiledi? Ifade Özgürlügü için ne düsünüyorsun?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

E-devlet Hizmetleri?

E-devlet Kapisina üyemisin? E-devlet'den hangi hizmetleri aliyorsun? En iyi ve en kötü deneyimin nedir? Neyi iyilestirsinler ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet ve Demokrasi

Ülkemizdeki saydamlik, katilimcilik ve yönetisim seviyesiden memnun musunuz? Ne yapilmali? Önceligin Nedir?


Yorumları Listele   Yorum Yaz
Kirklareli Edirne Sinop Kastamonu Bartin Ardahan Tekirdag Istanbul Samsun Zonguldak Artvin Karabük Rize Istanbul Kocaeli Çorum Sakarya Kars Düzce Ordu Trabzon Erzurum Giresun Çanakkale Bolu Çankiri Amasya Tokat Gümüshane Yalova Ankara Çanakkale Bursa Bayburt Balikesir Bilecik Sivas Igdir Kirikkale Agri Eskisehir Yozgat Erzincan Kütahya Kirsehir Mus Van Izmir Manisa Tunceli Bingöl Bitlis Afyon Nevsehir Kayseri Elazig Konya Malatya Aksaray Van Usak Diyarbakir Batman Kahramanmaras Denizli Isparta Adana Siirt Nigde Aydin Adiyaman Hakkari Sanliurfa Sirnak Burdur Mardin Mugla Osmaniye Karaman Antalya Gaziantep Mersin Kilis Hatay
 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sittenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri