ELAZIĞ İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
Firat Universitesi FEBITEK Klubu tarafindan organize edilen ve Ogr. Gor. Nurhayat VAROL tarafindan yonetilen SANAL ORTAM PANELI, Panelistler: Halit AYDIN ve Esma AYDIN "INTERNET VE YASAM"; Burak LULECI "INTERNET EKONOMISI"

24.04.2012

YER: Firat Universitesi FIRAT TV Studyosu Saat: 14.00. Bu panel FIRAT Televizyonundan canli yayinlanacaktir.

 
Firat Universitesi ile Triodor Software Sirketi arasinda isbirligi protokol imza toreni ve internet haftasi paneli. Organizsyon: F.U. Genc Girisimciler Kulubu

25.04.2012

YER: FIRAT TV Studyosu, Saat: 20.30 Firat Universitesi

 
TRIODOR SOFTWARE ile internet haftasi kapsaminda soylesi: Organizasyon: genc Girisimciler Kulubu

26.04.2012

YER: FIRAT UNIVERSITESI TIP FAKULTESI KONFERANS SALONU, Saat: 10.00-12.00


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sittenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri