MANİSA İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
VI. Manisa Web Tasarımı Yarışması

17.04.2013

YER: Manisa

VI. MANİSA WEB TASARIMI YARIŞMASI DEV ÖĞRENCİLER MARKA KENT MANİSA'YI TANIYOR
Manisa Valiligi, Celal Bayar Universitesi, Manisa Belediyesi, Manisa İl Milli Egitim Müdürlüğü ve Manisa il Kultur ve Turizm Mudurlugu is birligi ile gerceklestirilen VI. Manisa Web Tasarim Yarismasi, "Dev Ogrenciler Marka Kent Manisa'yi

 
Internet Yasamdir Seminerleri

18.04.2013

YER: Celal Bayar Universitesi, Milli Egitim Okulları (Farklı 10 yerde)

1330

15:00


PLANLAMALAR DEVAM ETMEKTEDIR


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri