OSMANİYE İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
Sosyal Medya Uzerine Soylesi Erdogan Arıkan (TRT Spor Spikeri) Okks DEMIR (Genç. ve Spor Il Mud.) Or. Gor. Huseyin BAGRIYANIK(O UK)

08.04.2013

YER: OKU Amfi

 
Bulut Bilisim Prof. Dr. Aykut GUL (OKU Rektor Yard.)

08.04.2013

YER: Duziçii MYO

 
Uzaktan EGITIM Yrd. Doc. Metin ERTURKLER

09.04.2013

YER: OKU Rekorluk Buyukk Salon

 
Siber Guvenlik Egitimi Eyup CELIK, Gokay BEKSEN, Hamza SAMLIOGLU (ENTPRO Bilişim-Entegres Teknoloji Grubu)

10.04.2013

YER: Rektorlük Büyük Salon

 
Bulut Bilişim Prof. Dr. Aykut GÜL (OKÜ Rektür Yard.)

11.04.2013

YER: OKÜ AMFİ

 
Siber Suçlar ve Güvenli İnternet M. Özlem BOLAT(BTK Mersin Bölge Müdürü), Murat BAZ (Siber Suclar� Mücadele Müdürlüğü), Tuncay ÇEVİK (Polis Memuru), Mehmet CANPOLAT(Polis Memuru) Yrd. Doç. Kemal BALIKÇI(Oturum Başkanı)

11.04.2013

YER: Rektörlük Büyük Salon

14.00

16:00

İNTERNET, BLG TOPLUMU VE TüRKYE
Mustafa Akgül, INETD ve Bilkent Ü.

 
OKÜ'de EDUROAM Uygulaması Kadir ULUDAĞ (OKÜ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı )

12.04.2013

YER: Rektürlük Büyük Salon


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri