İSTANBUL İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
Basın Toplantısı

07.04.2014

YER: EMO İstanbul Şubesi Beşiktaş Sat: 11:00

 
Canli Uygulamali Siber Saldiri- Hacking Simulasyonu AlenBohcelvan - UITCAN Bilisim Guvenligi Burakhan Tahmaz (UITCAN Bilisim Guvenligi)

07.04.2014

YER: Bazmialem Universitesi saat: 16:00-17:30

 
Internetde Guvenli Olmanin 10 altin kurali Barbaros Akkoyunlu (Eset Turkiye)

11.04.2014

YER: Bezmialem Universitesi sat 16:00-17:30

 
Sosyal Medya Okuryazarligi Bora Caldu (Microsoft)

18.04.2014

YER: Bezmialem Univeristesi saat 14:30-15:30

 
Sosyal Medyada Guvenlik Barkin Kilic (Comodo CA)

18.04.2014

YER: Bezmialem Universitesi saat: 15:30-16:30

 
Internet ve Ifade Ozgurlugu Av. Fikret Ilkiz

18.04.2014

YER: Hayat Bilgisi Asmalimescit cad 3/2, Beyoglu, Istanbul Saat 19:00


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri