Türkiye İnterneti 12 nisanda 22. yılını doldurmuş olacak. Türkiye İnternet Kamuoyunu, 6-19 Nisan'da gerçekleşecek 18. İnternet Haftasını bir şenlik havasında tüm ülkede internetin 22 yaşını kutlamaya çağırıyoruz. Tüm kesimlerden; Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Çiftçi Birlikleri, Ziraat Odaları, Mühendis Odaları, Barolar, Tabip Odaları, Bankalar Birliği, Noterler Birliği, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, İnternet Cafeler, Okullar, Kaymakamlıklar, Valilikler, Bakanlıklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet şirketleri, Bilişim/Bilgi/İletişim STK'ları, Demokratik Kitle Örgütleri, Bilişim Klüpleri, Tüm Medya Kuruluşlarını, Bireyleri bu İnternet Haftasını tüm ülkeyi saran bir İnternet Şenliğine, Bilgi Toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir İnternet ve Bilişim Fırtınasına döndürmeye çağırıyoruz.
Aktif Katilim Çagrisi tüm metni için tıklayınız...

AÄžRI  ADANA  ADIYAMAN  AFYON  AKSARAY  AMASYA  ANKARA  ANTALYA  ARDAHAN  ARTVÄ°N  AYDIN  ÅžANLIURFA  ÅžIRNAK  Ä°STANBUL  Ä°ZMÄ°R  ÇANAKKALE  ÇANKIRI  ÇORUM  BALIKESÄ°R  BARTIN  BATMAN  BAYBURT  BÄ°LECÄ°K  BÄ°NGÖL  BÄ°TLÄ°S  BOLU  BURDUR  BURSA  DÄ°YARBAKIR  DÃœZCE  DENÄ°ZLÄ°  EDÄ°RNE  ELAZIÄž  ERZÄ°NCAN  ERZURUM  ESKÄ°ÅžEHÄ°R  GAZÄ°ANTEP  GÄ°RESUN  GÃœMÜŞHANE  HAKKARÄ°  HATAY  IÄžDIR  ISPARTA  KAHRAMANMARAÅž  KARABÃœK  KARAMAN  KARS  KASTAMONU  KAYSERÄ°  KÄ°LÄ°S  KÃœTAHYA  KIRÅžEHÄ°R  KIRIKKALE  KIRKLARELÄ°  KOCAELÄ°  KONYA  MALATYA  MANÄ°SA  MARDÄ°N  MERSÄ°N  MUÅž  MUÄžLA  NÄ°ÄžDE  NEVÅžEHÄ°R  ORDU  OSMANÄ°YE  RÄ°ZE  SAKARYA  SAMSUN  SÄ°Ä°RT  SÄ°NOP  SÄ°VAS  TEKÄ°RDAÄž  TOKAT  TRABZON  TUNCELÄ°  UÅžAK  VAN  YALOVA  YOZGAT  ZONGULDAK 

 
         

 

İZMİR İNTERNET HAFTASI 10.YILINDA (16.04.2015) İZMİR İNTERNET HAFTASI 10.YILINDA Çeşitli Etkinlikler Düzenliyor


Sosyal AÄŸlar

Kaç tane sosyal ağa üyesiniz? Ne kadar vakit harcıyorsunuz? Ders, İş, Örgütlenme, bireysel gelişme için kullanıyor musunuz?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Internet Eğitimizi Nasıl Etkiliyor?

Okulunuzun internet bağlantısından memnun musunuz? Derslerde internetden ne kadar yararlanıyorsunuz? Sosyal Ağlarla ders kapsamında bir bağlantınız var mı? Yurt dışından ders takip ediyor musun? Açık Ders malzemeleri kullanıyor musun?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

E-devlet Hizmetleri

E-devlet Kapısına üye misin? E-devlet'den hangi hizmetleri alıyorsun? En iyi ve en kötü deneyimin nedir? Mobil e-devlet uygulamlarını nasıl buluyorsun? Neyi iyileştirsinler?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Ä°nternet ve Demokrasi

Ülkemizdeki saydamlık, katılımcılık ve yönetişim seviyesinden memnun musunuz? Ne yapılmalı? Önceliğin Nedir? Sivil Toplumu ve Kampanyaları destekliyor musun? İnterneti bu kapsamda kullanıyor musun?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Yaşamını Nasıl Etkiledi ?

Kaç yıldır internet kullanıyorsun? İnternetin yaşamında en önemli etkisi nedir? Senin için internet nedir? Türkiye İnterneti için sence ne yapılmalı?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

İnternet Yasakları için Ne düşünüyorsunuz ?

Yeni 5651 yaasası, twitter ve youtube yasakalrı ve DNS kııstalamsı hk ne düşünüyorsunuz ?


Yorumları Listele   Yorum Yaz

Belediyeler ve Ä°nternet

Belediyeler İnterneti yaygınlaştırmak için ne yapmalı? Toplumsal katılım, saydamlık ve hesap verme açısından ne yapmalı?


Yorumları Listele   Yorum Yaz
Kirklareli Edirne Sinop Kastamonu Bartin Ardahan Tekirdag Istanbul Samsun Zonguldak Artvin Karabük Rize Istanbul Kocaeli Çorum Sakarya Kars Düzce Ordu Trabzon Erzurum Giresun Çanakkale Bolu Çankiri Amasya Tokat Gümüshane Yalova Ankara Çanakkale Bursa Bayburt Balikesir Bilecik Sivas Igdir Kirikkale Agri Eskisehir Yozgat Erzincan Kütahya Kirsehir Mus Van Izmir Manisa Tunceli Bingöl Bitlis Afyon Nevsehir Kayseri Elazig Konya Malatya Aksaray Van Usak Diyarbakir Batman Kahramanmaras Denizli Isparta Adana Siirt Nigde Aydin Adiyaman Hakkari Sanliurfa Sirnak Burdur Mardin Mugla Osmaniye Karaman Antalya Gaziantep Mersin Kilis Hatay
 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri