Ä°STANBUL İLİ İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERi

 
Dogum Gunu Etkinligi

12.04.2015

YER: Bahceesehir Universitesi B Salonu , Besiktas 13:00-18:00

13:00

18:00

ACLS KONUSMALA 8CEREN UNAL, KATHY BROWN, TOMM ARHAV) TR NTERNETN KýSA TARH (A. OZGT, M. AKGUL) MEVCUT VE BEKLENTLER (G. AH, R. BAYATLOGLU, H. AKAN, E. SAKA) PASTA KESM VE KOKTEYL

 
Infoday http://infoday.istanbul.edu.tr Tum gun surecek

18.04.2015

YER: Istanbul Universitesi

 
Acik Veri, Acik Internet https://www.facebook.com/events/1432009780442911/

18.04.2015

YER: MSGSU Anfisi


 

 
İnternet Haftası Bannerlarından birini sitenizde yayınlayarak etkinliklerin duyurulmasına katkı sağlayabilir ve destekleyenler listesinde yer alabilirsiniz.
 

Sitenizin/Portalınızın Adı:

Web Adresi :

 
Etkinlikler hakkında;
Etkinliklere ait tüm bilgiler etkinlik düzenleyen kurum tarafından girilmektedir. Yinede etkinlikler listesinde herhangi bir hata ya da eksiklik varsa aşağıdaki adrese bu durumu e-posta ile bildirebilirsiniz.
 
Forumlar hakkında;
Forumlara yazılan yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Forumun niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yayına girse dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.

Desteğiniz, önerileriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
 

Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri